Juodojo deimanto Vakarienė

Unikali proga susitikti įdomių žmonių ir įsigyti naujų draugų

Įsivaizduokite save už vieno vakarienės stalo su Jums nepažįstamais žmonėmis – advokate, pilotu, gydytoja, naru, architekte, verslininku, politike, keliautoju, mokytoja, IT specialistu… Kiekvienas su savo patirtimi, požiūriu, informacija, visuomeniniu svoriu ir ateities vizija. Įdomu? Tada “Juodojo Deimanto Vakarienė” – kaip tik Jums!

Juodojo Deimanto Vakarienė“ – tai vakarinis socialinis renginys, buriantis įvairiausių profesijų ir amžių žmones. Susirinkdami vienuose kitų padorių žmonių namuose „Juodojo Deimanto Vakarienės“ dalyviai galės ne tik pasimėgauti skania vakariene bei kava, bet ir naujomis pažintimis, pašnekesiais bei, galiausiai, tiesiog gerai praleistu laiku.

„Juodojo Deimanto Vakarienė“ yra rengiama savanorių Šeimininkų (Šeiminko ar Šeimininkės) namuose. Jokių įsipareigojimų, privalomi tik padorus elgesys bei gera nuotaika. Vakarienės meniu nustato Šeimininkai, atsižvelgdami į savo įgūdžius bei skonį.

Vakarienės trukmė – 3 valandos arba tiek, kiek pageidauja Šeimininkai. Dalyvių skaičius – nuo 6 iki 10 svečių. Kiekvieną užsiregistravusį Vakarienės dalyvį mes įvertinsime asmeniškai, siekiant atsiriboti nuo kvailų ir nepadorių asmenų.

Šeimininkams tai ne tik galimybė praskaidrinti savo vienatvę ar susipažinti ir pabendrauti su įdomiais žmonėmis, bet dar ir užsidirbti pinigų.

Svečio mokestis – 50 eurų.

NORIU SURENGTI „JUODOJO DEIMANTO VAKARIENĘ“ SAVO NAMUOSE IR PRIIMTI SVEČIUS

NORIU DALYVAUTI „JUODOJO DEIMANTO VAKARIENĖJE“ SVEČIU

ARTIMIAUSIA VAKARIENĖ JŪSŲ MIESTE