Sveiki atvykę į atnaujintą JUODOJO DEIMANTO KLUBO pažinčių svetainę!

JUODOJO DEIMANTO KLUBAS yra ypatingas pažinčių portalas, skirtas kruopščiai atrinktiems ir specialia metodika įvertintiems brandiems bei garbingiems žmonėms. Mūsų tikslas – ilgalaikiai, perspektyvūs ir nerizikingi santykiai. Todėl šiame Klube nėra vietos vienadienių nuotykių ieškantiems palaidūnams.

Nuo šiol įstoti į JUODOJO DEIMANTO KLUBĄ yra lengviau, tačiau tai dar savaime negarantuoja reikiamos pažinties ir kvietimo dalyvauti JUODOJO DEIMANTO VAKARĖLYJE. Kap ir visur gyvenime, taip ir čia bet kurio norimo rezultato garantija – tai Jūsų atsakingas pasiruošimas ir tinkamas nusiteikimas. Mums labai rūpi Jūsų gerovė, bet lygiai taip pat rūpi ir visų JUODOJO DEMANTO KLUBO narių privatumas, nuotaika ir pageidavimai. Jums tinka? Tada nuoširdžiai kviečiame pabandyti savo sėkmę – nauji nariai yra visada laukiami ir vertinami JUODOJO DEIMANTO KLUBE. Ką gali žinoti, galbūt šiandien pagaliau prasidės naujas Jūsų gyvenimo etapas – turiningas, jausmingas ir pilnavertis.

Įstoti

KAIP VEIKIA „JUODOJO DEIMANTO KLUBO“ PAŽINČIŲ SISTEMA ?

Labai paprastai. Jūs susikuriate savo paskyrą, pateikdami savo vardą, pavardę, amžių, miesto, kuriame šiuo metu gyvenate, pavadinimą, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą. Jokio mokesčio, jokių įsipareigojimų.

Savo susikurtoje paskyroje Jūs rasite klausimyną, kurį prašome Jūsų užpildyti. Pagal Jūsų pateiktus atsakymus, kompiuterio algoritmas suteiks Jums klasifikacinį kodą, kurį turės ir kiekvienas JUODOJO DEIMANTO KLUBO narys.

Atsižvelgiant į Jūsų turimą kodą, Jūs matysite informaciją apie visoje Lietuvoje vykstančius JUODOJO DEIMANTO VAKARĖLIUS, kuriuose galite dalyvauti (daugiau informacijos – JUODOJO DEIMANTO VAKARĖLIAI).

Užsirašę į Jums tinkamos datos ir vietos vakarėlį, Jūs sulauksite telefono skambučio iš mūsų specialistų, kurie su Jumis susitiks asmeniškai (tik Lietuvos teritorijoje) – trumpam ir bet kuriuo Jums tinkamu laiku. Toks susitikimas reikalingas dar kartą įvertinti Jus.

Kam reikalingas Jūsų klasifikacinis kodas ir asmeninis įvertinimas? Dėl vienos paprastos priežasties – mums rūpi Jūsų gerovė, tačiau lygiai taip pat rūpi ir visų likusių JUODOJO DEIMANTO KLUBO narių privatumas, nuotaika ir pageidavimai. Mes visais įmanomais būdas stengiamės ir visada stengsimės išvengti kvailų, agresyvių, chamiškų ar kitokius pavojus keliančių asmenų. Visos atsargumo ir konfidencialumo priemonės yra sukurtos ir taikomos tik dėl Jūsų pačių privatumo.

Tačiau tuo pačiu kompiuterinė sistema Jums teiks tik informaciją apie vakarėlius, kuriuose dalyvauja Jūsų kvalifikacinio kodo ribose esantys, panašaus amžiaus, intelektualinio ir inteligentiškumo lygio asmenys.

Pasirinkęs norimą JUODOJO DEIMANTO vakarėlio datą ir miestą, Jūs sumokėsite 100 eurų ir būsite informuotas apie konkrečią vietą, kur jis vyks. Ir būsite ten laukiamas. Jei Jūsų planai pasikeis ir suplanuotame JUODOJO DEIMANTO vakarėlyje negalėsite dalyvauti, galėsite sumokėtus pinigus panaudoti kaip mokestį už kitą vakarėlį arba mes Jums grąžinsime 90% sumokėtos sumos.

Jei per tris vakarėlius neišsirinksite antros pusės, mes Jus pakviesime dar vienam asmeniniam susitikimui suteikti Jums profesionalią konsultaciją. Nuo ketvirtojo vakarėlio Jūs turėsite privilegiją mokėti tik po 50 eurų. Kiekvieną ketvirtį JUODOJO DEIMANTO KLUBAS organizuoja nemokamus seminarus „Kaip susipažinti vyrui ir moterimi, padarant tinkamą įspūdį“ Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Įstoti

JUODOJO DEIMANTO VAKARĖLIAI

Vakarėlyje tradiciškai dalyvauja 10, 12 arba 14 asmenų (po lygiai vyrų ir moterų). Tokie dalyvių skaičiai, kaip parodė renginių praktika, yra optimalūs.

Vakarėlis vyksta nuo 19.00 val. iki kitos dienos 12.00 val. Dažniausiai penktadieniais, kaip paprastai – sodyboje arba privačiame name.

Dalyviams nemokamai suteikiama transportas, nakvynė, maistas ir gėrimai pagal jų asmeninius pageidavimus. Narkotinės medžiagos JUODOJO DEIMANTO VAKARĖLIUOSE yra netoleruojamos ir draudžiamos. Dalyviai taip pat nemokamai gali naudotis pirtimi ir kitomis pramogomis, suteikiamomis pagal vakarėlio vietos galimybes.

Visada egzistuoja tikimybė, kad per visą vakarėlį Jums nepatiks nė vienas iš dalyvių, arba Jūs niekam nepatiksite. Siekiant išsaugoti Jūsų orumą ir suteikti pridėtinės vertės Jūsų apsilankymui, vakarėlio metu vyksta pažintinė programa, neabejotinai praplėsianti Jūsų akiratį ir suteiksianti Jums papildomų įgūdžių.

Visas vakarėlio metu galinčias iškilti problemas, atsiradusius pageidavimus ar klausimus sprendžia netoliese (už 20 minučių kelio) esantis VAKARĖLIO koordinatorius.

Įstoti